Zelené potraviny - zdravější život pro Vás a Vaši rodinu

Podle potíží

Všechny nemoci

Další informace

Detoxikační náplasti HWALGICHEON

Detoxikační náplasti HWALGICHEON

Jednoduchá a přirozená detoxikace vašeho těla                                

Východní medicína již po staletí tvrdí, že jedy v našem těle během dne klesají dolů, aby se tak uskladnily daleko od životně důležitých orgánů. Dá se říci že chodidlo je zmenšenou verzí lidského organismu, jeho druhým srdcem a oporou celého těla, takže nepotřebné odpadní látky se zde hromadí. Náplasti tělo zbavují těchto nepotřebných odpadů a obnovují vitalitu. Používáním náplastí se tělo odlehčuje a osvěžuje.

Náplasti představují bezpečnou, neinvazivní, účinnou cestu detoxikace, která je předpokladem dobrého zdravotního stavu. Speciální složky výhradně přírodního charakteru nacházejícího se v sáčcích jsou schopné absorbovat toxické, otravné látky z krve a lymfatického systému z těla přes pokožku. Tento proces revitalizuje, očišťuje lidské tělo a zvyšuje imunitní systém přirozeným způsobem. To má za následek zlepšení cirkulace krve, zvýšený metabolismus, zvýšenou kvalitu spánku, uvolnění svalstva, ustupování různých zdravotních problémů a bolestí.

Náplasti jsou navíc zdrojem záporných iontů, což výborně podporuje dobrý spánek. Přírodní detoxikační náplasti se používají velmi jednoduše přilepením na chodidla nohou na dobu 8-12 hodin v době spánku.

Nečekejte, až toxické látky nacházející se ve Vašem těle začnou ničit Vaše zdraví. Používání náplastí je optimálním a jednoduchým způsobem detoxikace Vašeho organismu.

Detoxikační náplasti

- absorbují toxické látky z těla přes pokožku

- zmírňují bolest v těle

- podporují cirkulaci krve

- zmírňují opuchliny

- podporují imunitní systém

- zvyšují kvalitu krve a očišťují lymfatický systém

- zlepšují kvalitu spánku

 Ingredience v náplastech mají schopnost produkovat záporné ionty, které jsou lehko absorbovatelné pokožkou a působí antioxidačně, čímž čistí krev.

Pro koho jsou určené detoxikační náplasti?

- pro osoby, které se lehce unaví

- pro osoby, které pociťují bolesti v kloubech, krku a zádech

- pro osoby, které mají prudké bolesti v kolenou

- pro osoby, které těžce manuálně pracují, nebo pracují ve znečištěném prostředí

- pro osoby, které dbají o své zdraví

- pro osoby, které trpí nespavostí

- pro ženy, které plánují těhotenství, nebo jsou po porodu

- pro starší a slabší lidi

- pro studenty a aktivní sportovce, atd.

Proč aplikujeme náplasti hlavně na chodidla?

Podle čínské medicíny má naše tělo více jak 360 akupunkturních bodů a více než 60 bodů se nachází na chodidlech nohou. Jsou to reflexní zóny našich vnitřních orgánů. Je úzký vztah mezi příslušnými reflexními zónami na chodidlech a umístěním náplastí, které takto lehce absorbují toxické látky z těla. Už po prvním použití můžeme odhadovat, jaký je stupeň toxicity našeho organismu – podle zabarvení, nebo zápachu použitých náplastí (zabarvení použitých náplastí od světle šedé až k tmavě hnědé). Při pravidelném používání (individuálně od 5-30 dní) dochází k redukci zabarvení a zápachu použitých náplastí.

Doporučená délka používání náplastí je velmi individuální – detoxikace může trvat 3 dny až 4 týdny. Detoxikaci organismu můžete ukončit, když jsou náplasti po použití světlé barvy a skoro suché. Někteří lidé oznamují zlepšení svého stavu velmi brzy (v průběhu 2-3 dní), jiní cítí pozitiva až po několika týdnech. Ale jistý je fakt, že odstraňování toxických látek z těla vede k zvyšování zdraví a vitality.

Kdykoliv je možné použít 1-6 náplastí. Pokud jsou náplasti aplikovány na jiné části těla, vždy současně je potřeba použít je i na příslušné zóny chodidel nohou. Doporučuje se používání ponožek, které zabrání náhodnému odstranění náplastí z chodidel. Náplasti se nepoužívají na oči ani na otevřené rány. Po použití mohou mít zabarvení do světle šedé až tmavě hnědé, mokré a nepříjemně zapáchající. Znečištěné náplasti je potřeba odstranit z těla a znehodnotit. Pokud jsou náplasti po použití suché a bílé, mohu být použity znovu.

Postupně jsou použité náplasti sušší a méně zapáchající. To je důkaz postupné eliminace toxických látek z těla. Někteří lidé začnou s další kúrou za 3 dny, jiní za 3 týdny popřípadě 3 měsíce.

Náplasti mohou používat lidé v každém věku, děti (od 3 let) i starší lidé.

Detoxikační náplasti mají schopnost absorbovat toxické látky z těla přes pokožku. Tvůrci náplasti vycházejí ze staré čínské medicíny a reflexologie. Použili pro tvorbu výsledného produktu pouze přírodní látky.

Náplasti vyhřívají místo svého umístění a zároveň ho obohacují o záporné ionty, čímž dané místo aktivují a otvírají průduchy pokožky. Tento proces je předpokladem absorpce toxických látek u krve a lymfatického systému přes pokožku pomocí osmotického tlaku, přičemž jsou využívány speciální absorpčně silné přírodní látky nacházející se v náplastech.

Náplasti obsahují speciální výtažky stromu. Jde o látky, které náplastem dodávají velkou absorpční sílu, podobnou jako stromy využívají při svém vyživování. Využívá se zde podobná funkce jakou má osmotický tlak v rostlinách, který je velmi důležitý při růstu a vyživování stromu. Stromy pomocí kořenu vyhledávají vodu a výživné látky ze země a transportují pomocí polopropustných membrán do větví a listu. Tento efekt je vyvolaný osmotickým tlakem, přičemž voda ze země se lehce dostane do výšek 10-100 metrů nad zem k listům. Tento fyzikální jev využívají i detoxikační náplasti.

 

Je velmi složité vysvětlit přesný princip absorpce toxických látek z těla pomocí náplastí. V detoxikačních sáčcích se nachází směs velkého množství přírodních látek, přičemž složení některých z nich je chráněno patentem. Nejlepším důkazem účinnosti náplastí jsou zkušenosti spokojených klientů téměř po celém světě. Jen v Asii je detoxikačních náplastí prodaných měsíčně více než 4 milióny kusů, přičemž jsou doporučeny asociacemi lékařů v Japonsku a Jižní Korei.

Jak používat detoxikační náplasti?

Náplasti nejsou invazivní a mohou se používat společně s jinými procedurami. Aplikují se hlavně na chodidla nohou, mohou být použity i na jiné části těla jako jsou akupunkturní body, otoky, bolestivá místa (kolena, holeň, lokty, ramena) atd. Používají se v době spánku, kdy lidské tělo regeneruje.

Když používáme náplasti na jiné části těla, vždy je potřeba současně použít i příslušné reflexní body na chodidlech, abychom dosáhli maximální detoxikační účinek. Náplasti musí být ve styku s tělem celou svojí plochou, jinak jsou neúčinné.

Meridiány

Číňané učí o energetické struktuře člověka a tak, jako existuje krevní či lymfatický oběh, má lidské tělo i oběh energetický. Lidský organismus je vzájemně propojený dvanácti energetickými dráhami zvanými meridiány. V případě jejich disharmonie nastávají u lidí zdravotní problémy.

Naopak jejich harmonizací (jinu-jangu) postupně dochází k uzdravení. Dráhami protéká energie v určitých rytmech, které jsou pro každý orgán jiné. Energetické dráhy jsou na povrchu těla i v jeho vnitřku. Energie drah, které jsou na povrchu, je koncentrována do určitých akupunkturních bodů. Samy o sobě nejsou dokazatelné, protože jsou nehmatatelné, ale současně věda odpozorovala jejich reálný vztah vůči jednotlivým orgánům, jako i ovlivňování průběhu konkrétních onemocnění jejich aktivováním. Reakce v drahách můžeme vyvolat akupunkturou (jehlami), akupresurou (masírování bodu) anebo působením tepla, magnetizmu, apod. Energii tak můžeme v okamžiku přebytku ztišovat, anebo při nedostatku znovu rozproudit.

Detoxikační náplasti přímo působí na reflexní body na chodidlech nohou. Tak jako cílem reflexních masáží je stimulace vnitřních orgánů, podobně detoxikační náplasti stimulují jednotlivé orgány v lidském těle, podporují celkovou rovnováhu organismu a působí léčebně. Mají fantastický vliv na interní zdraví člověka.