Zelené potraviny - zdravější život pro Vás a Vaši rodinu

Podle potíží

Všechny nemoci

Další informace

Zelené potraviny

Zelené potraviny

Zelené potraviny jsou prospěšné prakticky pro každého (až na malé vyjímky) – minimálně jako skvělý a vyvážený zdroj živin a vhodná součást prevence řady civilizačních onemocnění. Nemají prakticky žádné nepříznivé vedlejší účinky a většinu z nich kromě (alfaalfy) je možné a u chronických onemocnění vhodné užívat dlouhodobě.

Obsahují totiž nejen rostliné barvivo chlorofyl, které má unikátní regenerační, protizánětlivé, hojivé a deodorační účinky, ale také většinu nezbytných vitamínů a minerálů, esenciálních aminokyseliny, aktivní enzymy a další živiny v ideálních vzájemných poměrech.

Díky tomu se vyznačují zcela unikátními účinky na lidské zdraví.

Při nákupu zelených potravin by jsme měli znát pár pravidel, protože už i na našem trhu jich je celá řada a né všechny jsou vhodné. Obecně platí, že jednodruhové zelené potraviny jsou většinou až několikanásobně účinnější než jejich nejrůznější kombinace (popřípadě kombinace s jinými látkami).

Pokud potřebujete řešit nějaké střevní obtíže kupujte výhradně stoprocentní lisovanou šťávu, která se suší a získává se z 20-25cm vysoké rostliny neobsahuje žádnou vlákninu. Zelené potraviny s kterými pracuji já jsou čistě stoprocentní produkty bez dalších přísad a plnidel. Při jejich výběru věnujte také pozornost odkud která zelená potravina pochází. Platí čím více sluníčka a bohatší půda, tím vyšší obsah živin a celkově výraznější účinky. U řas pak závisí nejen na slunečním záření, ale i na kvalitě vody.

Když se rozhodnete Zelené potraviny užívat musíte počítat s tím, že první měsíce probíhá očista organismu a po 2-3 měsících začne organismus pracovat, tak jak má. To je u každého organismu jiné, záleží na vašem momentálním zdravotním stavu, dále jak moc jste o svůj organismus pečovali v předchozích letech a jak se stravujete.

Chronická onemocnění v našich organismech probíhala často i několik let a proto by byla chyba doufat, že jako mávnutím kouzelného proutku zmizí po týdnu užívání čehokoliv. U chronických obtíží je třeba trpělivost a pravidelnost, ale výsledek pak stojí za to. To, že uživatelů zelených potravin neustále přibývá není divu. Kvalita naší stravy, toxické zátěže, nadměrný stres atd.…To vše jsou důvody proč zelené potraviny užívat.

Za ty roky co se zelenými potravinami pracuji jsem nezaznamenala žádný negativní dopad na zdraví člověka ba naopak. Pokud dodržujete pár pravidel, můžete se brzo radovat z energetického života a dobrého zdraví.

Pokud chcete, nebo potřebujete se svým zdravím něco udělat. Potřebujete poradit.

Kontaktujte nás tel.- 737333020