Zelené potraviny - zdravější život pro Vás a Vaši rodinu

Podle potíží

Všechny nemoci

Další informace

Zelené potraviny > Chlorella Pyrenoidosa

Chlorella Pyrenoidosa

Je sladkovodní jednobuněčná mikroskopická řasa sytě zelené barvy. Jde o nutričně hodnotný potravinový doplněk s vynikajícími schopnostmi. Chlorella lidské tělo čistí a sytí zároveň.

Náš organismus je složen přibližně ze 70 biliónů buněk. Každá buňka, stejně jako celý organismus, potřebuje hodnotnou a vyváženou stravu a dokonalé vylučování.

Chlorella pyrenoidosa buňky sytí i pročišťuje zároveň.

Výhody Chlorelly

Chlorella je velmi dobrý vyvážený soubor základních živin. Spolu s bohatými zásobami kompletních proteinů, také sacharidů, esenciálních mastných kyselin, minerálních látek, vitamínů, chlorofylu, vlákniny, antioxidantů, RNA a DNA.

Chlorella vlastní unikátní růstový faktor (CGF) a širokou paletu fytochemikálií.

Bylo zjištěno, že určité druhy zeleniny, koření, bylin, ovoce a cereálií, které jsou přirozeně bohaté na tzv. “fytochemikálie”, mají ochranný účinek proti některým onemocněním. Za fytochemikálie se v této souvislosti považují z hlediska fyziologického nebo léčebného vysoce aktivní látky, které mají schopnost modulovat metabolismus člověka způsobem, který vhodně zamezuje onemocnění, např. vzniku rakoviny. 

Uvádí se, že existuje nejméně 14 skupin fytochemikálií, u kterých se prokázalo nebo se u nich předpokládá, že působí preventivně proti rakovině. Jsou to: sulfidy, fytáty, flavonoidy, glukaráty, karotenoidy, kumariny, monoterpeny, triterpeny, lignany, fenolové kyseliny, indoly, isothiokyanáty, ftalidy a polyacetyleny.

 

Chlorella funguje tak, že přímo vyživuje a stimuluje každou z 70 biliónů buněk, které máme v našem těle.

 Chlorella pomáhá poskytnout důležité nutriční podpory, které mohou chybět ve stravě mnoha lidí. Je ideálním doplňkem pro celou rodinu, od kojenců až dětí k dospělým a seniorům. Je také vynikající pro domácí zvířata všeho druhu.

Chlorella posiluje imunitní systém.
Chceme-li si pomoci sami léčit se, nebo dokonce předcházet nemocem, klíč je vybudovat náš imunitní systém. Většina virových infekcí a patogenních průniků, proti nimž lze úspěšně bojovat, když naše buňky budou zdravé a metabolické procesy správné. Chlorella je nejvyšší posilovač imunitního systému pomáhá udržovat patogeny pod kontrolou a odrážet nemoci. Studie potvrdily, že Chlorella může poskytnout zásadní přínos pro zdraví jednotlivců s potlačením imunitního systému, zvláště při stresu.


Chlorella detoxikuje a čistí tělo.
Detoxikace se odkazuje na odstranění toxických látek z těla. Například rezidua pesticidů, používání léčiv nebo kouření, dále neefektivní metabolismu v tlustém střevě nadměrná tvorba plynů. Chlorella vyčistí tělo od toxinů, těžkých kovů a jedů. To může dále pomoci našemu tělu k odstranění dioxinů a dalších hormonálních narušitelů. Chlorella je náš nejbohatší přírodní zdroj chlorofylu, který má silný čistící a detoxikační účinek, plus její tvrdá buněčná stěna obsahuje speciální vlákna, která važou a odstraňují nežádoucí metabolity z našeho těla. To pomáhá zmírnit zátěž jater a pomáhá jim pracovat efektivněji.Chlorella podporuje zdravý růst a obnovu buněk a zpomaluje stárnutí.
Všechny výše uvedené aspekty společně pracují a podporují dlouhověkost. Jedná se o to, že Chlorella účinně bojuje proti mnoha problémům vyplývajících ze špatného moderního životního stylu. Chlorella obsahuje také velké množství léčivých a anti-aging faktorů. Zvláště je bohatá na cenné nukleové kyseliny, RNA a DNA.

Díky růstovému faktoru CGF, který je zodpovědný za růst buněk. V našem těle CGF funguje jako podpora pro zdravých růstu buněk a buněčných oprav. Naše buňky se neustále obnovují samy. Vzhledem k tomu je velice důležitá správná nutriční podpora, s podporou CGF a RNA a DNA. Není divu, proč má chlorella na náš organismus takový významný vliv.

Jakou si vybrat značku chlorelly:

Podívejte se na úroveň následujících klíčových komponentů:

 Chlorella růstový faktor (CGF), chlorofylu a bílkovin.

Typické hodnoty jsou:

Slabý Průměrný Vynikající
CGF <5% 10% > 15%

Chlorofyl <1,5% 2,5%> 3,5%

Protein <50% 55%> 60%

Dále je důležité dívat se na podmínky a postupy, které mohou značně ovlivnit kvalitu Chlorelly. Například, některé značky mají několikanásobně vyšší obsah CGF a chlorofylu než jiné značky v důsledku šlechtění, vynikajících pěstitelských postupů a kontroly kvality.

Při výrobě Chlorelly se narušují její buněčné stěny teplem, chemickým zpracováním nebo frézováním. Ale tento proces, také odstraňuje živiny v buněčné stěně a zvyšuje oxidaci a může snižovat účinnost a skladovatelnost. Dnes preferovaný způsob rozdělení buněčné stěny je vysokotlaké sušení rozprašováním. Je to v dnešní době nejvíce preferovaný způsob rozdělení buněčné stěny chlorelly, protože obvykle dosahuje přes 80% stravitelnosti, aniž by byla ohrožena účinnost nebo trvanlivost.

Vyberte si značku Chlorelly, která je pěstována venku v čistých, minerálních vodách se spoustou přirozeného slunečního světla. Japonsko kde je subtropické podnebí je ideální pro venkovní pěstování Chlorelly.  Chlorella pěstovaná cisternách má výrazně nižší koncentrace všech klíčových komponent. Japonsko je zdaleka největší a nejzkušenější producent chlorelly.

Vyberte si značku- tablet a kapslí, které neobsahují žádná pojiva a plniva. Vyberte si jen 100% Chlorellu.

Co lékaři říkají o Chlorelle:

"Chlorella je živina, která obsahuje všechny důležité složky, které dávají tělo do pořádku s cílem obnovit a udržet optimální zdraví. Chlorella sehrála klíčovou roli v odstraňování chemie z krve mých pacientů a pomohla zvrátit jejich zdravotní problémy. U mých pacientů přidávám Chlorellu do jejich nutričního programu pozorují tak ohromující zlepšení jejich zdraví. "

Dr. Joyce Johnson, Ph.D

"Vysoká koncentrace DNA a RNA v Chlorelle a její růstový faktor (CGF), je zodpovědný za zvláštní postavení mezi doplňky stravy a bylinné extrakty.” Dlouhý a zdravý život vyžaduje dostatečné množství DNA a RNA žádný jiný zdroj nukleové kyseliny není tak významný.

Dr Frank Liebke, MD

"V mé vlastní praxi, viděl jsem, jak z chlorelly těží mnoho mých pacientů, zejména těch, kteří mají chlorellu na pravidelném potravinovém místě. Já jsem měl pacienty, kteří přišli s extrémně nebezpečnou chemickou zátěží, která byla ničivá pro jejich zdraví a život. Ale Chlorella, které se používá spolu s jinými doplňky výživy, dietou a přírodní léčivy. Velká řada těchto pacientů se dočkalo obnovení zdraví. "

Dr. Mark Drucker, MD

Při dnešní zátěži našich potravin na uhlovodíkové insekticidy a herbicidy a další..Je na místě aby si chlorella našla svou cestu ke  každému jídelnímu stolu. Chlorella je potřeba každý den k odstranění těchto škodlivých látek z našeho těla dříve, než způsobí rakovinu a jiné degenerativní onemocnění. Chlorella má velký potenciál v pomoci při léčbě rakoviny, AIDS, Epstein Barr virus a dalších chronických virových onemocnění a je obzvláště užitečná v prevenci degenerativních onemocnění spojených s procesem stárnutí. "

Dr. David A. Steenblock, M.Sc.,


"Možná nejkrásnější věc u chlorelly je růst-stimulovat aktivitu hormonu. Tato substance CGF -  růstový faktor chlorelly. To je složitá chemická látka, odpovědná za rychlé tempo růstu chlorelly. Kdy po požití stimuluje tkáň opravuje již i poškozenou, nebo vředy napadenou  tkáň, která odolala léčení kvůli konvenční terapii. "

Dr. Bernard Jensen, Ph.D